top of page
 • Whatsapp
 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • Yazarın fotoğrafıYiğit Alp Okyaylı

Türkiye' de Ev Almak


Türkiye'den Ev Almak Mantıklı mı ?
Türkiye'den Ev Almak

Konu Türkiye de Ev Almak olunca, birikimlerle yapılacak en değerli yatırım olan ev almak kişileri fazlasıyla zorlamaktadır. Konut insanların barınma ihtiyacı olup; güven, sürekli kira ödememek, çocuklara ve aileye bir yatırım bırakmak gibi avantajlarda sağlar. Bu nedenle her ailenin en büyük hayalleri arasında ev almak öncelikli oluyor.

İşte tam bu kısımda sizlere güven, kalite ve çeşitli hizmetler sunuyoruz. Konu Türkiye'de ev almak olduğunda ise bölge neresi olursa olsun şiddetli bir şekilde tavsiye etmiyoruz. Türkiye ( Özeliikle Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Antalya, Muğla ) şehirlerinde hali hazırda doymuş bir piyasa bulunmaktadır. Bunun sebebi ülkemizde yanlış bir şekilde uygulanmış ekonomi, faiz oranları ve emlak projeleridir. Tamamen arazi bedellerini şişirerek hak edilmeyen değerlerde ev alan insanlar belirli bir zaman sonra ''Acaba Doğru Bir Seçim mi Yaptık?'' diye düşünmektedirler. Peşinen söylüyorum ki şuan uygulanan politikalara göre Türkiye de ev almak az değerlenecek bir piyasada yatırım yapmaktan başka bir şey değildir. Tam bu kısımda oklarımızı Kıbrıs'a yöneltiliyoruz ve sizlere güzel projeler sunuyoruz.

Neden Ev Türkiye de Değil Kıbrıs'tan Alınmalı

Dünya sınırlarının öneminin kalmadığı bu yüzyılda yatırım amaçlı farklı ülkelerde ev almak normalleşirken, bazı ülkelerin ekonomik açıdan ev alanlara desteği yatırımcıyı cezbediyor. Kıbrıs gerek yerli yatırımcısı için gerek ise yabancı yatırımcısı için son derece uygun avantajlar sunuyor. Türkiye'den ev almak konusunda kararsız olan kişiler direkt soluğu Kıbrıs'ta ev almaya yöneltiyor.

Firmamız eğlencenin, doğanın ve tarihin merkezi konumundaki adaya yatırımcı çekmek için var gücü ile destek sunuyor. Bu destekten faydalanarak kazançlı bir yatırım yapılabilirsiniz. Kıbrıs'a nasıl giderim?, nasıl ev alırım? diye asla düşünmeyin. Bizler bunun için varız. Öncelikle adaya (Kıbrıs'a) ulaşımın 2 türlü yolu vardır. Uçak ve Feribot. Neredeyse Türkiye deki bütün havalimanlarından ulaşabileceğiniz Kıbrıs, konu deniz ulaşımı olunca Mersin, Taşucu, Alanya(2022 Şuan kapalı) limanlarından mümkün oluyor. Türkiye'den ev alma konusunda sabırsız olan yatırımcılar her zaman konu Kıbrıs'ta ev almak olduğunda ulaşımı dert görerek akıllarından bu fikri çıkarsa da ısrarla bunun bir sorun olmadığını söylüyoruz. Özellikle Yunanistan'dan ev alma durumuna göre çok ama çok avantaj sağlayan Kıbrıs'tan ev alma konusu, bizim sağladığımız hizmetlerle çok kolay.

Türkiye den mi Ev, Kıbrıs'tan mı ?
Türkiye den mi Ev, Kıbrıs'tan mı ?

Kıbrıs'tan Ev Almak Mantıklı Bir Yatırım

Akdeniz adaları arasında en güzeli olan Kıbrıs’ta ev almak için gerekli sebepleriniz olur;

 • Fiyat açısından daha uygun

 • Adaya ulaşım imkanı her daim mümkün

 • Ada içi ulaşım kolay ve rahat

 • Adanın sıcaklığı, dokusu cezbedici

 • Kısıtlamaların olmadığı bir yaşam şekli sunması

 • Alınacak evin kendini kısa sürede amorti etmesi

 • Şartların gerektirmesi halinde elden çıkartılması kolay

 • Akdeniz ülkelerine yakın

 • Bir ev alanlara Kıbrıs vatandaşı olmamaları halinde oturma izni hemen veriliyor gibi nedenlerle son derece uygun ve mantıklı bir yatırım olarak değerlendirilebilir.

Kıbrıs Evleri Uygun Fiyatlı

Kıbrıs'tan ev almak her açıdan avantajlı. Yeni ve modern yapılaşmanın gerektirdiği tüm ürünlerle yapılan evler ayrıca sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra son derece uygun fiyatlıdır. Bütçeye uygun bir konforlu kullanışlı ev satın alınması mümkün olan Kıbrıs'ın nadide emlakçısı müşterilerine gerekli desteği sağlıyor.

 • Kelepir

 • En uygun fiyatlı ev

 • En modern ev gibi taleplere uygun evler müşterilere anında bildiriliyor.

Kıbrıs Evleri İster Yazlık İster Kışlık

Kıbrıs'ta yatırım yapacakların kazançlı çıkacağı ve yapımı biten veya bitmek üzere olan evler için firma ile iletişime geçmek için firmanın internet sitesi 7/24 hizmet veriyor. Kira getirisi dolar ve sterlin üzerinden hesaplanan Kıbrıs ev yatırımlarında evi kiralayabilir, yazlık veya kışlık olarak kullanabilirsiniz.

Geniş ve ferah evler, küçük ailelere hitap eden evlerin mevcut satışının mevcut olduğu siteden detayları yerinde inceleyerek görmek mümkün.

Pek çok açıdan avantajlı olan Kıbrıs'ta gayrimenkul sahibi olmak her açıdan kazanç getirecektir. Özellikle öğrenci ve kamu görevlilerine uygun metrekareli evlerin satışı cazip olup bu fırsatları Kıbrıs’ta zorunlu bulunduğunuz müddetçe değerlendirerek kazanca dönüştürebilirsiniz.


Kıbrıs'ta Gayrimenkul
Kıbrıs'ta Gayrimenkul

Kıbrıs'ta Uzman Emlak Firması

Kısa zamanda büyük işler başaran bir firma olarak hizmet veren firma alanında uzman olup;

 • Doğru tercihleri ile müşterilerinin yanında

 • Ev satışlarında istikrarlı

 • İhtiyaca uygun ev satışında müşteri memnuniyeti

 • Müşterilerine satış sürecince rehberlik ediyor.

Yunanistan veya Türkiye'den ev satın alanların yaptığı prosedürlerin bir benzeri ile Kıbrıs'ta kolayca ev alabilirsiniz. Akdeniz’in büyüsü, deniz ürünlerinin bolluğu, kolay geçim olanağı ile Kıbrıs'ta yeni bir başlangıç için firmamız ile diyaloğa geçmeniz yeterli olacaktır.

Yavru vatan olarak bilinen Kıbrıs'ta ev sahibi olmak Türkiye'nin de tercihleri arasında yer alıyor. Emlak sektöründe yer alan firmamız geleceğin parlayan adalarının başında gelen Kıbrıs'ta ev almak isteyenler için gerekli kolaylığı sağlıyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

ComentariosOfis Adres

Maldives Homes, Bahçeli, Girne / Kuzey Kıbrıs


İletişim Adres

Logo 1.png
bottom of page