top of page
 • Whatsapp
 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • Yazarın fotoğrafıYiğit Alp Okyaylı

Kıbrıs Plajlarında Köpük Partisi


Kıbrıs Plajlarında Köpük Partisi
Kıbrıs Plajlarında Köpük Partisi

Tatil cenneti olan, Kıbrıs plajlarında köpük partisi etkinlikleri, sıradanlaşan plaj partilerinin daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Otel ve tatil organizatörleri, müşterilerinin daha fazla eğlenebilmesi için en iyi organizasyonları yapıyor.

Plajlarda düzenlenen köpük partileri, yerli ve yabancı herkesin doyasıya eğlenmesini sağlıyor. Kıbrıs’ta yaşamanın ya da tatil için bulunmanın en önemli avantajlarından birisi, plajlarda gün boyu düzenlenen bu etkinliklerden daha kolay faydalanabilmektir.

Yaz aylarında plajlarda düzenlenen çeşitli etkinliklere eklenen köpük parti konseptleri, Kıbrıs’ta eğlence hayatına yeni boyut kazandırıyor.

Kıbrıs’ta Plaj Etkinlikleri

Yaz tatillerinde Kıbrıs’ın muhteşem plajlarında güneşlenmek ve eğlenmek isteyenler, canlı müzik ve dj etkinlikleri ile sınırsız eğlenebiliyor. Son yıllarda eğlencenin yeni trendi olan köpük partileri, müzik eşliğinde ve köpükler içerisinde doyasıya dans edilmesini sağlıyor.

Bu etkinliklerden daha fazla faydalanmak isteyenler, Kıbrıs’tan ev alıyor ve yaz dönemlerini ya da tüm zamanlarını burada geçiriyor. Köpük partileri plajların daha renkli olmasını sağladığı için insanların büyük bir bölümü vakitlerini plajlarda geçirmek istiyor.


Kıbrıs’ta Plaj Etkinlikleri
Kıbrıs’ta Plaj Etkinlikleri

Kıbrıs’ta Yaşamak ve Plajlar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşamak isteyenler için sunulan fırsatlar arasında, kolay ve uygun ev satın alma seçenekleri yer alıyor. Yabancılara tanınan konut satın alma hakkından faydalananlar ve burada yaşamaya başlayanlar, en iyi tatillerini yapabiliyor.

Organizatörler tarafından düzenlenen plaj etkinlikleri tatil anlayışına yeni boyut kazandırdığı için Kıbrıs plajlarında sınırsız eğlence etkinlikleri yapılıyor. Konut satın alanlar, bu etkinliklere daha fazla katılma şansına sahip oluyor. Kıbrıs plajlarının güzellikleri, birçok yabancının konut satın alması için önemli nedenlerden birisi oluyor.

Kuzey Kıbrıs’ta Tatil

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitmeniz ve tatil için tercih etmeniz için birçok neden bulunuyor. Bu nedenler herkes için farklı olabiliyor ve genel olarak sayılan nedenler arasında şunlar yer alıyor:

 • Türkiye’den ulaşımın kolay olması,

 • Vize olmadan seyahat etme,

 • Muhteşem plajlar,

 • Köpük partileri ve plaj etkinlikleri,

 • Konut sahibi olma kolaylığı,

 • Gümrüksüz alışveriş imkanı,

Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda yabancı kişi, Kuzey Kıbrıs’ta konut satın alıyor ve yaşamını bu tatil cennetinde geçirmeye çalışıyor.

Kıbrıs Plajların Özellikleri

Kıbrıs, Akdeniz’in en büyük ada ülkelerinden birisi ve çok sayıda plajı bulunuyor. Kıbrıs plajları, ince kumu, sıcak güneşi ve temiz denizi ile her zaman dikkat çekiyor. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin sahil bölümlerinde yer alan birbirinden güzel tüm plajlarında insanları memnun edecek etkinlikler düzenleniyor. Köpük partileri ön plana çıktığı için kişiler bu etkinliklerin düzenlendiği plajları tercih ediyor.


Kıbrıs Plajları
Kıbrıs Plajları

Kıbrıs’ta Konut Sahibi Olmak

Kıbrıs’ta sınırsız tatil yapmak ve eğlenmek için uzun süre orada bulunmanız gerekebiliyor. Tatil için gittiğinizde, tüm plajları gezecek ve etkinliklere katılacak zaman bulamayabilirsiniz. Kıbrıs’ta konut sahibi olmak, uzun süreli tatil yapmanızı ve tüm etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır.

Konut sahibi olmak isteyenlere, belirli oranda peşinat ve taksitle satın alma hakkı tanınıyor. Yabancı kişiler, kendilerine tanınan bir adet konut alma ve devamında oturma izni fırsatlarını her zaman değerlendiriyor.

Kıbrıs Ulaşım Seçenekleri

Kıbrıs plajlarında düzenlenen köpük partileri tatilcilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Tatil planlarını yapanlar, organizatörlerin yaptıkları duyurularla Kıbrıs’ı tercih etmeye başlıyor. Plajlarda köpükler içerisinde dans etmek isteyenler, tatil rezervasyonlarını yapıyor ya da konut yatırımları yaparak burada daha uzun süre yaşamak istiyor. Kıbrıs’a ulaşım deniz ve havayoluyla yapılıyor.

Türkiye’de yaşayanlar, Mersin Taşucu limanından günlük düzenlenen feribot seferleri ile 2 saatlik deniz yolculuğu yapabiliyor. İsteyenler büyük şehirlerdeki havalimanlarından kalkan uçaklarla Kıbrıs’a seyahat edebiliyor.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

CommentsOfis Adres

Maldives Homes, Bahçeli, Girne / Kuzey Kıbrıs


İletişim Adres

Logo 1.png
bottom of page