top of page
Yiğit Alp Okyaylı Hakkında

HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

2013 Yılı İstanbul Üniversitesi mezunuyum. 2018-2022 yılları arasında Kıbrıs gayrimenkul piyasasın da çokça projede çalıştım. Gece gündüz demeden acenteliğimizi büyütme adına fırsatlar kovaladım. Bugün 80 e yakın daireye ev sahipliği, yatırım ve kira getirisi sağladığım 10'larca kişinin referansıyla sizlere de aynı olanakları sağlamaktayım.
Bazı varlıklarınızı elden çıkarma zamanının geldiğini düşünüyor ama güncel değerlerini bilmiyorsanız, nerede? kimle? neye? yatırım yapacağınızı öngöremiyorsanız, lisanslı bir profesyonele danışma zamanınız gelmiş olabilir. Kıbrıs merkezli Yeşil Renkli Adam kurucu ortağı olarak ben ve arkadaşlarım değerleme işlemiyle ilgili her türlü sorunuzun cevabını vermekteyiz.

Kalemimizden: 
2018 yılından bu yana pek çok farklı alanda müşterilerimizin varlıklarını inceledik ve değerlerini belirledik. Profesyonel bir Eksper olarak tüm varlıklarınız için hatasız değer tespiti güvencesi veriyoruz. Üstelik kredi çekmenizi gerektirecek bir ücret talep etmeden! Villadan, 1+0 stüdyo dairelere kadar kredi çekmeden acenteliğimizin ismini kullanarak sizlere 48-120 ay vadelere kadar faizsiz peşinat ortamı yaratıyoruz. Hatasız değerleme sürecini hemen başlatın ve varlıklarınıza fiyat etiketi koyun. Bizi bugün arayın veya whatsapp tan yazın. Direkt ulaşım sağlama imkanınız elinizde.

Adsız tasarım1414.png

İLETİŞİM

Yakında sizinle iletisime gececegiz :) 

Kıbrıs İçerikli Yazılarımıza Abone Olmak İsterseniz
bottom of page